Корисні властивості куркуми

Куркума вже давно перестала бути просто спецією. Тепер її активно використовують в кулінарії, косметології і навіть в медицині. 

Куркума – це рід багаторічних трав'янистих рослин із сімейства імбирних. Вона користується величезною популярністю практично в усіх країнах Азії та Океанії. Відома своїми цілющими властивостями і використовується для приготування кулінарних шедеврів половини світу. Видобувається куркума приправа з кореня рослини шляхом варіння, висушування, очищення і подальшого перемелювання до стану порошку.

Куркума має багато цінних і корисних властивостей, які використовуються для лікування деяких захворювань. Ця диво-спеція містить масу протизапальних засобів і антиоксидантів. Доведено, що куркума бореться з вільними радикалами, омолоджує клітини, очищає печінку, захищає серце, підвищує настрій і стимулює мозок.

Дослідження показали, що куркума підвищує рівень норадреналіну, дофаміну і серотоніну. Чим вище рівень цих нейрохімічних речовин в організмі, тим щасливішими себе відчуваємо. Куркума надає нейропротективну дію за десятьма напрямами, розвиваючи пам'ять, уважність і пізнавальну функцію. Ця багатофункціональна спеція також покращує метаболізм жирів, допомагає при розладах кишечнику, регулює виділення жовчі, зменшує біль у суглобах і додає блиск шкірі.

Куркума прекрасно підходить для очищення організму. Будучи надійним джерелом протигрибкових, протимікробних та антибактеріальних речовин, ця пряність допоможе вам впоратися з інфекціями і зміцнити імунітет. Багата вітамінами і мінералами, ця чарівна пряність сприяє загальному добробуту.

Активні речовини в куркуми є жиророзчинними, тобто організму необхідний жир, щоб їх ефективно поглинати і засвоювати.

Щоб отримати максимальну користь від куркуми, слід вживати з жирами. Ця спеція витримала випробування часом в Індії як цілюща речовина, оскільки використовується в приготуванні їжі, а в рецептах майже завжди присутнє рослинне масло. Жири, масла - необхідний супутній інгредієнт.

Щоб уникнути будь-яких негативних наслідків, не слід вживати понад 3 грамів куркуми на добу. Не рекомендують додавати в їжу куркуму тим, хто чекає на малюка, оскільки спеція може спровокувати зрив вагітності. Не варто давати страви з цією приправою дітям до шести років, адже у них слабкий шлунково-кишковий тракт.

Надіємось, після ознайомлення з нашою статтею, Ви захочете придбати й собі трохи куркуми для профілактики певних захворювань. ТМ "ЮНА ПАК" пропонує придбати куркуму оптом на вагу. Працюйте з нами, і надійність і вигода будуть з Вами! Ми постараємося, щоб, звернувшись до нас одного разу, Ви стали нашим постійним клієнтом назавжди!