Що варто знати про желатин харчовий?

Що ми взагалі знаємо про желатин? Найперше те, що він необхідний для приготування желе, холодцю та мармеладу. Але це далеко не все, що ми повинні знати. Желатин харчовий, окрім застосування в кулінарній сфері, використовують для лікування суглобів, він може бути основою багатьох косметичних масок та чудовим засобом для ламінування волосся в домашніх умовах.

Желатин – це цілковито натуральний продукт, який виготовляється шляхом переробки колагену (білка). Він входить до складу сполучної тканини, з якої складаються хрящі, сухожилля, кістки, шкіра. Саме тому вживання желатину з їжею або використання його як косметичний засіб забезпечить міцність та еластичність вищезазначених частин людського організму, допоможе збагатитися білковою речовиною.

Желатин дуже ефективний для зміцнення кісток. Під час лікування переломів приймати желатин просто необхідно. Його вживання може входити до частини комплексної реабілітації.

Важливість желатину в косметології є беззаперечною, адже він позитивно впливає на стан шкіри, запобігає появі зморшок, поліпшує мікроциркуляцію. Використовуючи желатин як маску для волосся, Ви отримаєте ефект ламінування, ніби щойно відвідали салон і відновили волосся за допомогою кератину. Ефект, звичайно, буде дещо слабшим і короткотривалішим, але погодьтеся, що за такі копійки це просто знахідка, особливо якщо порівнювати із вартістю кератинування, яке коштує понад тисячу гривень залежно від довжини волосся. Желатинова маска здійснює захисну дію, адже огортає волосину, створюючи захисну оболонку, тому волосся буде менш піддатливим до ушкодження.

Власницям тонких та ламких нігтів желатин також допоможе, адже володіє зміцнювальним ефектом.

Найбільш поширеним після харчових цілей є все-таки використання желатину для лікування суглобів. В такому разі йдеться не про вживання самого желатину, а про споживання їжі, у складі якої міститься цей компонент. Можна також готувати желатинові напої, наприклад коктейль. Щоб його приготувати, необхідно з вечора залити кілька чайних ложок желатину половиною склянки кип'яченої (але холодної) води. Зранку розтопити на водяній бані та розбавити його фруктовим соком. У такий спосіб Ви отримаєте поживний та корисний коктейль, який позитивно вплине на стан Вашого здоров'я.

Дивно, що при такій корисності та багатофункціональності желатин коштує так дешево. Потоваришуйте із желатином та будьте здоровими!

Зверніть увагу, що ТМ Юна Пак здійснює оптовий продаж желатину за максимально вигідними цінами. Це чудова можливість дешево забезпечити свою крамницю, кав'ярню або пекарню желатином. Про умови співпраці запитуйте у менеджерів компанії.